Fields of Activities

Mimari Uygulamalar

Doğaya saygılı, yenilikçi, modern çağa uygun kaliteyi estetik ile buluşturan yapılar inşa ediyoruz.

Tüm ekibimizle amacımız, müşterilerimize kendini ait hissedebilecekleri imkanlar yaratmaktır. Müşterilerimizin zevkleri, fikirleri, yaşam tarzları mevcut ve gelecekteki ihtiyaçları, hobileri gerek mekan gerekse obje tasarımımızda hedef noktamızı oluşturmaktadır. Optimum projelendirme ve güçlü bir çalışma kadrosu ile sürprizlere meydan bırakmayan doğru ve yerinde malzeme seçimi, bütçenin doğru ve ekonomik yönde yönlendirilmesi, imalat, proje uygulama, kalite kontrol ve zamanında teslimat tüm bu süreçlerde organizasyon takibi ile sizlere kaliteli bir yaşam sunmayı hedefliyoruz.

Fields of Activities

Prefabrik Yapılar

İstenildiğinde başka yere taşıyabileceğiniz, depreme dayanıklı, hızlı ve ekonomik yapılar inşa ediyoruz.

Tek katlı ve iki katlı olarak uygulanabilen prefabrik yapılar hızlı ve ekonomik olmasından kaynaklı tercih edilmektedir. Günümüzde bu yapılar konut, öğrencilerin eğitim görebileceği okullar, inşaat sürecinde personellerin konalama ihtiyacını gören yatakhaneler, yemekhaneler ve sosyal tesisler için kullanılmaktadır. Kolay kurulum ve istenildiği takdirde taşınabilme imkanıyla öne çıkan bu yapıları modern mimari ile buluşturarak hayal ettiğiniz yapıları tasarlıyor ve hayata geçiriyoruz.

Fields of Activities

Çelik Uygulamaları

Çeliğin yüksek dayanımını modern mimari ile birleştirerek, depremin ve doğal afetlerin hayatımızın bir parçası olduğu ülkemizde sağlam yapılar inşa ediyoruz.

Çelik yapı sistemi özellikle inşaat hızı, ekonomikliği, estetiği ve güvenli bir yapı sistemi olmasıyla öne çıkmaktadır. Çelik yapı binaların metrekare başına ağırlığını oldukça düşürdüğünden hem üretim aşamasında hem de uygulama aşamasında kolay ve güvenli inşa sürecine imkan sağlar. Bunun yanı sıra açıklığı fazla olan alanlarda, deprem bölgelerinde dayanıklı yapılar oluşmasını sağlar. Firmamız bünyesinde, deprem yönetmeliğine uygun ve istenilen şartnamelere uygun statik çözümler, hayalinizdeki mimari tasarımı ile birleşerek imalatını gerçekleştiriyoruz ve sizlere kaliteli yapılar sunuyoruz.

Fields of Activities

Ulusal ve Uluslararası Tedarik

Üretici ve tüketici arasındaki köprüyü hızlı ve güvenilir şekilde buluşturuyor ve kaliteyi ucuza temin ediyoruz..

Hazır gıda, hijyen kiti, yatak, battaniye gibi birçok insani temel ihtiyaçlar konusunda ulusal ve uluslararası tedarik sağlıyoruz. Amacımız kaliteyi ucuza temin ederek hızlı ve güvenilir teslimat ile zamanında ürünleri teslim etmektir.